bakım

now browsing by tag

 
 

Kombi bakımı

kombi bakımı servisimiz tarafından her sene yapılmasını önerdiğimiz bir hizmettir, kombi bakımı sayesinde cihazda oluşabilecek toz , küf, pas ve rutubet bakım esnasında temizlenmiş olup bu kötü etkenlerden kombi çalışmaya başlamadan kurtulmanızı sağlar. Kombi bakımı önemi cihazdan arınan tozlar sayesinde fan da oluşabilecek tıkanmalar ve gürültülü çalışma ortadan kalkmaktadır.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

kombi bakımı titizlikle yapılması gerekmektedir yanlış yapılan kombi bakımı işlemi cihazın çalışmamasına neden olur.

kombi servisi olarak sizlere kombi bakımında nasıl işlemler yapılır bilgilendirelim

Kombi bakımı

Avrupa yakası kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası kombi servisi

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

 • kombi bakımı

  kombi bakımı

  kombi kapağı söküldükten sonra cihazın içerisindeki tozlar elektrik süpürgesi ile temizlenir.

 • yanma odası sökülerek içerisindeki tozlar fırça yardımı ile temizlenir
 • ateşleme ünitesindeki buji temizlenmektedir
 • cihazın fan bölgesindeki tozları fırça yardımı ile temizlenir
 • kombi bakımında yapılması gereken en önemli şey tesisat filtresinin sökülerek bol suda temizlenmesi işlemidir.
 • kombi bakımı önemli bir işlemdir ve mutlaka iş bilir bir servis tarafından yapılmalıdır kendiniz lütfen bakım yapmaya çalışmayın yapılacak en ufak tedbirsizlik kötü sonuçlara neden olabilir

Dikkat evinize gelip kendisini usta diye tanıtan kombi müdahale belgesi olmayan vergi dairesine kayıtlı olmayan kişilere kombiye müdahale ettirmeyiniz, bu işlemi yapan kişilerde mutlaka kombi müdahale belgesinin olması gerekmektedir.

Kombi bakımı

Kombi bakımı servisimiz sizlere 1995 yılından beri İstanbul’un tüm semtlerinde Kombi Servisi kombi tamiri kombi arıza servisi kombi tamir servisi olarak hizmet vermektedir. Bizleri gün içerisinde arayarak kombi servisi ve kombi tamiri hizmetimizden kesintisiz olarak 7/24 yararlanabilirsiniz.

Firmamızda Arıza yapan değişmesi gereken parçalar tarafımızdan hemen değiştirilmekte ve yapılan parça değişimlerine bir sene garanti verilmektedir. Servisimizde ilke edindiğimiz en önemli şey koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Firmamız özel servistir ve sadece garanti dışı tüm marka ve modellerdeki cihazlara hizmet vermektedir bizleri garantisi biten yada garanti dışı kalmış tüm cihazlarınız için hemen arayabilirsiniz.

Kombi Servisi ve Kombi bakımı hizmetimizde kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, Firmamızda tüm kredi kartları geçerlidir. Banka komisyon bedelleri göz önüne alınarak taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firmamız istanbulun tüm bölgelerine hizmet sağlamaktadır ve hizmet verdiğimiz kombi markaları şöyledir

 • baymak kombi servisi

 • eca kombi servisi

 • demirdöküm kombi servisi

 • vaillant kombi servisi

 • ferroli kombi servisi

olarak ta sizlere kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz bizleri vakit kaybetmeden arayabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

 

 

Kombi Servisi

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kısa sürede Kombi Servisi sektöründe lider firma olmuştur. Müşteri memnuniyetini koşulsuz ilke edinen kombi servisi firmamız, kuruluşundan itibaren müşteri portföyünü genişletirken kaliteli hizmet anlayışından da hiçbir şekilde taviz vermemiştir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasın da bulunan Kombi Servisi şubelerimiz ile müşterilerimize daha kaliteli, hızlı, ekonomik çözümler sunuyoruz.gün içerisinde servis imkanımız ile soğuk kış günlerini sorunsuz ve rahat geçirmenizi sağlıyoruz. Bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşarak servis kaydı açabilir gün içerisinde servis imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

kombi servisi

kombi servisi

Kombi servisi

avrupa yakası kombi servisi çağrı merkezi numaralarımız;

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0555 984 03 14

anadolu yakası Kombi servisi çağrı merkezi numaralarımız ;

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

kombinizde oluşabilicek arızalar ve nedenleri aşağıdaki gibidir;

kombi su akıtıyor

 • kombi servisi Kalorifer tesisatına gerekenden fazla su eklemiş olabilirsiniz.Normal devre basıncı 1.5 bardır.  Kombi üzerindeki basınç değeri bu değerin üzerinde ise tesisat tahliye vanasından veya herhangi bir kalorifer peteğinin üst köşesinde bulunan hava alma vidasını çevirerek bir miktar su tahliyesi yaparak kalorifer tesisat basıncını 1.5 bar değerine indiriniz. Kombinin su kaçağı duracaktır.
 1. kombilerinize uzun zaman bakım yapılmadığında
 2. doldurma musluğu arızalandığında
 3. esenjör delindiğinde
 4. genleşme tankının havasının bitmesiyle emniyet ventilinden de su kaçırabilir

kombi sıcak su vermiyor

 1. su açıldığında cihaz yanıyor fakat ısıtmıyorsa suyu gereğinden fazla açmış olabilir (kış aylarında)
 2. Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir
 3. Sıcak su hattına baksa bir yerden su karışması olabilir
 4. Cihazın sıcak su ile ilgili aksamlarında problem olabilir

kombi gürültülü çalışıyor

 1. Kombinin fan motorunda problem olabili
 2. Kombinin devir daim motorunda problem olabilir
 3. Kombinin haznesindeki suda hava olabilir
 4. Kombinin sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarda hata olabilir(üç yollu vana)

sizlerde kombide yukarıdaki arızalarla karşılaşırsanız tek yapmanız gereken Kombi Servisi hizmetimizi arayarak servis kaydı oluşturarak gün içerisinde servis imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

firmamız  özel servis olup garantisi bitmiş  tüm marka ve modellere Kombi Servisi hizmeti vermektedir. airfel, arçelik, alarko, ariston, auer, baykan, baymak kombi servisi, beko, beretta, bosch, buderus kombi servisi, eca kombi servisi, etna, fellini, ferroli kombi servisi, demirdöküm, immergas, protherm, vaillant, viesman  marka kombilere tamir hizmeti sunmaktayız.

Kombi Servisi firmamız tarafından sunulan hizmetler ve değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamına alınarak sonradan değiştirilen parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak sorununuz çözülür.Kaliteli hizmeti ön planda tutan bunun yanı sıra yüksek standartlı olduğu kadar ekonomik hizmetlerde sunan kuruluşumuz, tüm İstanbul’ da hizmetinizde olup, 7/24 kesintisiz hizmet vermekte, mobil ekiplerini ise  en kısa sürede size yönlendirerek sorunlarınızın çözümü için harekete geçmektedir. ayrıca firmamız tarafından araçlarda bulundurulan  pos cihazı ile ödemelerinizi kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

 

Firmamız Kombi Servisi hizmeti dışında tüm marka ve modellerdeki kombilere kombi kart tamiri , kombi tamircisi , kombi petek temizliği , kombi tesisat temizliği alanlarında da gün içi servis imkanı bulunmaktadır, Bizleri gün içerisinde merkez çağrı numaralarımızdan mesai saatleri dışında ise cep telefonu numaralarımızdan arayabilirsiniz.